Współpraca

Firma Old Sailor to polska lokalna firma, która w wyniku pasji i zamiłowania do Mazur, turystyki i żeglarstwa, świadczy najwyższej jakości usługi szkutnicze i armatorskie łodzi żaglowych i motorowych. W Old Sailor dbamy o biznes naszych inwestorów-wizjonerów i pasjonatów żeglarstwa. Z nami możesz zarabiać i aktywnie wpływać na turystykę i rozwój Mazur. Podoba Ci się to, co robimy? W Old Sailor jesteśmy otwarci na współpracę na wiele sposobów:

  • Przyjmiemy nowe jachty do czarteru. Jeśli jesteś posiadaczem/czką jachtu żaglowego i pragniesz wykorzystać jego potencjał – skontaktuj się z nami. Jesteśmy zainteresowani powiększaniem naszej floty, oferując przy tym bardzo atrakcyjne warunki.
  • Condo Boat – to nasz autorski program współpracy. W Old Sailor dajemy Ci możliwość inwestycji w luksusowe jachty żaglowe z atrakcyjną roczną stopą zwrotu z inwestycji.
  • Serwis – świadczymy najwyższej jakości usługi serwisowe, zarówno w kwestii drobnych napraw, jak i profesjonalnych usług szkutniczych. Kadra firmy Old Sailor oraz firmy współpracujące pozwalają świadczyć usługi najwyższej jakości, w celu zadbania o dobro klienta.
  • Transport łodzi i motorówek – nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia oraz kwalifikacje do transportu łodzi żaglowych i motorowych na terenie Polski.
  • Reklama – w Old Sailor jesteśmy otwarci na współpracę z innymi markami. Chcesz się reklamować i docierać do naszej grupy odbiorców? Oferujemy atrakcyjne formy reklamy takie jak branding czy reklama online na naszej stronie i blogu.

Naszą misją jest zapewnienie najwyżej jakości usługi alokacji gotówki inwestorów z pewną stopą zwrotu. Ty inwestujesz, zarabiasz, a my tworzymy sieć czarterową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu: